Mos na quani tradhtare

Lexova dje ne nje sait,intervisten e nje lojtari te zvicres ku fliste,qe tifazat kuq e zi duhet tna kuptojne se ne jemi profesioniste,mos te na thone tradhtare!--->sipas lojtarit

Norvegji-Shqiperi 0-1

Nje loje prefekte luajti kombetaria ne Oslo te norvegjise,me rezultatin 0-1 per te pare golin shiko videon,,,

Nje sy te shikon

Sote do te flasiw per shikimin,cfare dua te them me (nje sy te shikon)! te gjithe ne pa perjashtim, kemi bere ndonje levizje, veprim,

Rreth blogut


Pak fjale per blogun tone,nuk meret me politik,nuk eshte me ngjure ,nuk e shikoi si gazetar ,nuk garanton postime te perditshme , nuk pranojme detyrime dhe garipa , nuk eshte blog lojra por eshte i lire dhe gjithmone do te jete , ne blog shqiptare do te